Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Laserowy pokaz, w tle piosenki Streisand

Facebook Twitter

To wyjątkowa propozycja z okazji Dnia Kobiet. Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie zaprasza na koncert zespołu "Romantic Cover" w scenografii laserowej.

Program koncertu zostanie wypełniony piosenkami z repertuaru Barbary Streisand. Rzadko można je usłyszeć w mediach czy na koncertach, chociaż wiele z tych piosenek przetrwało dziesiątki lat i oparło się różnym trendom muzycznym.

Koncert „Melodie sercem pisane” zaplanowano na sobotę (8.03.) na godz. 18.00.

Postać Barbary Streisand już od lat 60. jest związana z karierą musicalową, filmową oraz rozrywkową. Zespół „Romantic Cover” przypomni piosenki filmowe, w których artystka występowała jako aktorka. To m.in. „The way we were”, „Evergreen”, „The way he makes me feel” oraz kilka wspaniałych coverów z albumu „Guilty” nagranego wspólnie z zespołem „Bee Gees”w 1980 roku, z takimi przebojami jak: „Women in love”, „The love inside”, „Guilty”. Ponadto w programie koncertu znajdzie się kilka piosenek nagrodzonych Oscarami jak „Moon River” (1961),”Over the Rainbow” (1939), „I will wait for you” (1965), „Titanic” (1997).

Koncert zespołu „Romantic Cover” to niepowtarzalne wydarzenie, ponieważ jest połączony z projekcją laserową. Wiele piosenek jest wykonywanych w kolorowej scenografii  laserowej. Natomiast w II części koncertu zostanie zaprezentowany niezwykle efektowny pokaz laserowy do najpiękniejszych piosenek o miłości.

Nowa unikalna, a zarazem zaskakująca forma koncertu pozwoli słuchaczom przenieść się w cudowny świat przeżyć artystycznych na miarę XXI wieku.

Zespół „Romantic Cover” występuje w składzie:

  • Irmina Barczewska-Garus (absolwentka AM Katowice): obdarzona ciepłym, sugestywnym, a zarazem pełnym ekspresji głosem;
  • Marioel (iinst. klawiszowe, fortepian, aranżacja): nadał piosenkom nowoczesnego  brzmienia;
  • Ireni: uzupełnia aranżacje partiami skrzypiec oraz towarzyszy w chórkach;
  • Zbyszek Garus (vocal): towarzyszy Irminie w duetach oraz chórkach

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lutego 2023