Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Latarnie nie świecą. Problem z nocnym oświetleniem w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

Dlaczego latarnie nie świecą w centrum Jastrzębia? Wiadomo, że w ostatnim czasie, szukając oszczędności w wielu miastach zrezygnowano, przynajmniej częściowo z oświetlenia ulic nocami. Czy tak jest w Jastrzębiu? Gdzie nie świecą latarnie?

Nasz słuchacz wskazuje konkretne miejsca, gdzie latarnie nie świecą:

Sprawdziliśmy w imieniu naszego słuchacza skąd problem i czy i kiedy lampy zaczną tam świecić. Mówi rzecznik Urzędu Miasta w Jastrzębiu, Małgorzata Krzeszkiewicz:

Małgorzata Krzeszkiewicz: Wydział odpowiedzialny za tę sytuację zweryfikował informację na temat awarii i nie odnotował żadnych uszkodzeń. Do sprawdzenia pozostaje jedynie włącznik czasowy przy dworcu autobusowym. Na dworcu autobusowym lampy działają normalnie. Trzeba podkreślić, że przy remontowanym odcinku ul. Podhalańskiej będzie nowe oświetlenie. Na te lampy musimy poczekać do września, bo wtedy będzie zakończony remont.

Małgorzata Krzeszkiewicz zapewnia jednocześnie, że wszystkie ciągi piesze są w mieście doświetlone. Jeżeli ktoś z mieszkańców zauważy, że latarnie nie świecą, powinien to jak najszybciej zgłosić do Urzędu Miasta. Przypomnijmy, oświetlenie na postoju taksówek przy Podhalańskiej zostanie przywrócone po zakończeniu remontu drogi, nowe lampy zaczną oświetlać to miejsce we wrześniu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj