Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Lato w halo!Rybnik. Każdy znajdzie coś dla siebie

Facebook Twitter

Od kilku lat ciekawym miejscem niebanalnych spotkań i imprez w Rybniku jest halo!Rybnik. Doskonała lokalizacja na deptaku i głowy pełne pomysłów to gwarancja tego, że tam także latem znajdziecie coś dla siebie. W ramach programu Czas na Twoją Miejscowość dowiemy się, co u nich słychać.

Halo! Rybnik nie poddaje się epidemii

– mówi Lidia Białecka:

Szukamy nowych przestrzeni, nowych pomysłów na to, żeby poczuć się lepiej, pokazać nasze miasto z ciekawej strony. 8 sierpnia, w sobotę zapraszamy na spotkanie ze Spacermistrzem Pawłem Mitura-Zielonka, który przybliży nam zasady nordic walking. Będzie to nietypowe spotkanie, ponieważ po krótkim spotkaniu w Halo! Rybnik wszyscy goście będą mogli przespacerować się i poznać historię Rybnika z zupełnie innej strony. 9 sierpnia wracamy do tego, co lubimy najbardziej, czyli granie na deptaku. Ze swoją nową debiutancką płytą zaprezentuje się zespół Dream Light. Niedzielne popołudnie to czas, kiedy na rybnickim deptaku sporo osób spaceruje, będzie to miłe urozmaicenie zatrzymać się na chwilę i posłuchać muzyki. 14 sierpnia, w piątek będziemy się zastanawiać czy można wykonać w domu prawidłowo trening z youtuberką i jakie są efekty. Ola Trocińska powie więcej o treningu siłowym kobiet, będzie szukała odpowiedzi na pytanie: czy ćwiczenia online pomagają w budowaniu pięknej, zgrabnej i umięśnionej sylwetki?

Halo! Rybnik podczas wakacji pamięta także o najmłodszych

– przypomina Lidia Białecka:

16 sierpnia, w niedzielę zapraszamy najmłodszych do tego, aby legalnie mogli się ubrudzić. Sensoplastyka, są to warsztaty skierowane do dzieci w wieku od roku do siedmiu lat. Ze względu na ograniczenia obowiązują zapisy. Możemy tutaj przyjąć tylko określoną liczbę osób. Połowa wakacji i powoli powroty z podróży, 17 sierpnia ja zaproponuję planowanie kolejnych podróży. Zapraszam na spotkanie kontrasty z Indii o raz zaproszę na warsztat Jogi Śmiechu. 29 sierpnia zapraszam na Social Language Meeting. To spotkania dla osób zainteresowanych rozmową w innych językach. 31 sierpnia poprowadzę warsztat Jogi śmiechu na trawie. Zapraszam gorąco na wszystkie wydarzenia, które organizujemy w Halo! Rybnik.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lipca 2022