Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Legendarny Kosmiczny Mecz przenosi się do Jastrzębia

Facebook Twitter

Sporo nowych twarzy i nowe miejsce, bo wcześniej odbywał się w Rybniku. Tym razem w Jastrzębiu, już 12 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Alei Jana Pawła II będzie można zobaczyć gwiazdy estrady, telewizji i sportu.

Fot. facebook.com/LegendarnyKosmicznyMecz

Wyjaśnia organizator Legendarnego Kosmicznego Meczu Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów:

Tam jest większa hala, a potrzebujemy jak największy wpływ na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, bo cały wpływ z biletów, po odjęciu podatków, pójdzie na ten cel. W związku z tym podatkiem, ten wpływ się ostatnio zmniejszał, a chcemy przekazać jak najwięcej. Po to jest ten Legendarny Kosmiczny Mecz. Od 13.00 do 16.00 będą specjalne autobusy podstawione, osoby, które mają bilety z okolicznych miast na podstawie biletu mogą za darmo przyjechać na mecz. Mamy nadzieję, że publiczność jastrzębska (…) też z nami będzie!

Nie zmienia się formuła imprezy, rozegrane zostaną dwa mecze – w siatkówkę i w koszykówkę:

Gwiazd dużo, na tę chwilę mam 70 0sób. Wszystkie nazwiska podamy na naszym fanpage’u na fb. Są hokeiści, są siatkarze z jastrzębia, jest dużo gwiazd muzyki, kabaretu (…), jest dużo wokalistów. Będzie wesoło! (…) Jest sporo nowych ludzi. (…)

A wśród zaproszonych zawodników jest też nasz redakcyjny kolega, Robert Krzyżaniak. Będą też niespodzianki dla publiczności. Wejście na jastrzębską halę będzie możliwe od godz. 15.00, a mecz rozpocznie się o godz. 16.00.

Bilety na Legendarny Kosmiczny Mecz można kupić na:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023