Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Legendarny Kosmiczny Mecz w Rybniku

Facebook Twitter

Kabareciarze, Przyjaciele i Gwiazdy Sportu po raz szósty spotkają się na boisku. 6 stycznia kolejny Legendarny Kosmiczny Mecz w Rybniku-Boguszowicach.

10 stycznia 2016 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagra w całej Polsce, a Rybnik zabawę rozpocznie kilka dni wcześniej, bo już w środę, 6 stycznia. VI Legendarny Kosmiczny Mecz, czyli Kabareciarze i Przyjaciele kontra Gwiazdy Sportu odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rybniku-Boguszowicach.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00, wstęp na teren hali będzie możliwy już od godz. 15:00.

Wstęp na mecz to koszt 30 zł a bilety/cegiełki będzie można nabyć 2 i 3 stycznia 2016 r. w CH Focus Park, na specjalnie przygotowanym stoisku. W tym roku będzie również możliwość nabycia biletu VIP, o wartości 100 zł, który upoważnia do wejścia na lożę VIP, skorzystania z poczęstunku na hali oraz udziału w bankiecie z uczestnikami rozgrywek. Dochód ze sprzedaży biletów w całości przeznaczony zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Znamy pierwsze nazwiska!

W tej edycji Meczu wezmą udział m.in. Sabina Jeszka, Piotr Kupicha (Feel), Mariusz Kałamaga, Bartosz Demczuk (KMP), Michał Wójcik (Ani Mru-Mru), Wiesław Tupaczewski (OTTO), Staszek Karpiel–Bułecka (Future Folk), Wojciech Zawioła, Piotr Tłustochowicz, Irek Bieleninik i wielu, wielu innych.

Dzień wcześniej (5.01.) w CH Focus Park odbędzie się Kosmiczna Prezentacja, podczas której zaprezentowane zostaną całe drużyny, odbędą się także występy dziecięcych gwiazd z Rybnika. W programie przewidziano również prezentację oficjalnej koszulki meczowej!

Jak co roku, dla widzów i kibiców zaplanowano wiele atrakcji i niespodzianek zarówno podczas prezentacji, jak i legendarnego już meczu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj