Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Lekcje długowieczności od ludzi żyjących najdłużej

Facebook Twitter

Odkryj tajemnice długowieczności mieszkańców włoskiej Sardynii, Loma Lindy w Kalifornii, japońskiej Okinawy czy greckiej Ikarii! Raciborska biblioteka zaprasza na wykład dr Wandy Matras-Mastalerz połączony z treningiem pamięci. Spotkanie zaplanowano na 30 października.

mat. prasowe MiPB w Raciborzu

Czym są tzw. „Niebieskie Strefy”? Dlaczego w tych wyjątkowych miejscach połączenie pewnych elementów stylu życia, diety i filozofii pozwala rdzennym mieszkańcom na osiągnięcie nie tylko zdumiewającego wieku, ale także wyjątkowej jakości życia? Jak żyć dłużej, ale także jak uniknąć depresji i zachować bystrość umysłu nawet w podeszłym wieku? Miejska i Powiatowa biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza na lekcję długowieczności! Spotkanie poprowadzi znana raciborskim seniorom dr Wanda Matras-Mastalerz – certyfikowany trener stymulacji pamięci i rozwoju intelektu, współpracownik kilkunastu Uniwersytetów Trzeciego Wieku, prezes Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego we Wrocławiu.


Wykład z elementami warsztatów z zakresu stymulacji mózgu odbędzie się w środę 30 października o godz. 12.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12. Wstęp wolny!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022