Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Leśna kąpiel. Po raz pierwszy w Czerwionce- Leszczynach

Facebook Twitter

Po raz pierwszy w Czerwionce organizują leśną kąpiel. Co to takiego? To sposób na relaks. Potwierdzona licznymi badaniami prozdrowotna praktyka, która pozwala doświadczyć uzdrawiającej mocy natury.

Czym jest Kąpiel Leśna?

To powolne i bezwysiłkowe zanurzenie się w kojącej przestrzeni lasu wszystkimi zmysłami. Ta potwierdzona licznymi badaniami prozdrowotna praktyka pozwala nam doświadczyć uzdrawiającej mocy natury i zauważyć zmiany, jakie w nas zachodzą. Angażując wzrok, słuch, smak, węch i dotyk możemy w pełni doświadczyć więzi ze światem przyrody. W trakcie niespiesznego spaceru obserwujemy otaczającą nas przyrodę, ucząc się przy tym uważności. Zwalniamy tempo, relaksujemy się, słuchamy swojej intuicji, odpoczywamy, przyglądamy się relacji z naturą i sobą. Kąpiele leśne pozytywnie wpływają na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne m.in redukują stres, wprowadzają organizm w stan relaksacji i pomagają nam odpoczywać, poprawiają pamięć i koncentrację, zwiększają odporność organizmu na infekcje i wspierają go w walce z depresją i wyczerpaniem.

– piszą organizatorzy.

  • Miejsce: Czerwionka-Leszczyny (dokładną lokalizację wyślemy na maila)
  • 24 września 2022 r., godz. 10:00
  • Czas trwania: ok. 3 godzin
  • Zapisy mailowo: kontakt@lesneprojekty.pl

Czytaj także:

Podobne tematy


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/server106088/ftp/radio90/radio90pl/wp-includes/wp-db.php on line 3547

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj