Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Liczy się tylko miłość”. Przed nami Festiwal Piosenki Karaoke osób niepełnosprawnych „ŚpiewaMY” [WIDEO]

Facebook Twitter

"Liczy się tylko miłość!". Pod takim hasłem już w czwartek (19.05.) w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się Festiwal Piosenki Karaoke osób niepełnosprawnych „ŚpiewaMY". Gospodarzami będą podopieczni Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu wraz z nauczycielami.

fot. FB/Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu/Paweł Tatarczyk

To jubileuszowa, 5. edycja imprezy, która tak jak poprzednie będzie miała swój motyw przewodni. Za nami już festiwale w rytmach folk, afrykańskich, czy lat 80. i 90.. W tym roku do wspólnej zabawy zaprasza zespół Long&Junior! Na scenie oprócz śpiewających uczestników z m.in. Rybnika, Jastrzębia, Chorzowa, Żor i Tychów również występy uczniów z wodzisławskiej szkoły specjalnej i grupy tanecznej Dżepetto Squad. W jury m.in. nasza redakcyjna koleżanka: Monika Sokołowska. Początek o 9.30.

A, że zdolności i pasji osobom z niepełnosprawnościami nie brakuje, świadczą słowa utworu „Najważniejsze, że serce mam wielkie”. Teledysk zrealizowało Studio Epicentrum, Studio Gorecords, Zespół Gra My, Telewizja Szkolna I LO. Kompozycja i aranżacja Sławomir Firut, tekst Ewa Grams. Wsparcie wokalne – Maja Czyż. Festiwalowe zmagania zapowiadają się zatem atrakcyjnie. Niezapomniane przeżycia zagwarantowane!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 lipca 2022