Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

”Liczymy na humorystyczne podejście do tematu”. WCK ogłasza konkurs na mema

Facebook Twitter

Uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatu wodzisławskiego mają niepowtarzalną okazję na stworzenie własnego mema i zaprezentowanie go szerszej grupie odbiorców. Wszystko dzięki konkursowi ogłoszonemu przez Wodzisławskie Centrum Kultury, który jest częścią projektu dofinansowanego z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

mat. prasowe

Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować mema, którego elementy graficzne i tekstowe będą nawiązywać do tytułu konkursowej pracy. Celem zabawy jest propagowanie kibicowania w duchu tolerancji i zasad fair play oraz rozbudzanie kreatywności plastycznej i językowej wśród młodych mieszkańców powiatu wodzisławskiego.

Prace w dowolnej technice (np. rysunek, grafika) wraz z kartą zgłoszeniową można przesyłać do końca czerwca 2021 roku na adres mailowy: a.kozielska@wck.wodzislaw.pl lub listownie na adres: Wodzisławskie Centrum Kultury, ul. ks. płk. W. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śl. bądź dostarczyć osobiście do sekretariatu WCK w godz. 7.00-15.00.

Konkurs na mema

Katarzyna Rokowska-Szyroki: Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu wodzisławskiego

– mówi dyrektor WCK.

Katarzyna Rokowska-Szyroki: Jak na mema przystało, liczymy na humorystyczne podejście do tematu

– dodaje.

Katarzyna Rokowska-Szyroki dyrektor WCK

Na autorów trzech najlepszych memów czekają nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas spotkania podsumowującego działania projektu w październiku. Zwycięskie prace mają także szansę na pojawienie się w materiałach promujących językowe przedsięwzięcie, m.in. na wlepkach, stronie internetowej i w mediach społecznościowych WCK.

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić kartę zgłoszeniową.

Konkurs jest jednym z działań projektu „Język na stadionach – język tolerancji”, na który Wodzisławskie Centrum Kultury otrzymało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2021”.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj