Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

”Liczymy na humorystyczne podejście do tematu”. WCK ogłasza konkurs na mema

Facebook Twitter

„Język na stadionach - język tolerancji” to tytuł projektu, na który WCK otrzymało środki z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a zarazem temat konkursu na mema, który jest jednym z pierwszych działań w ramach dofinansowanego przedsięwzięcia.

mat. prasowe

Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować mema, którego elementy graficzne i tekstowe będą nawiązywać do tytułu konkursowej pracy. Celem zabawy jest propagowanie kibicowania w duchu tolerancji i zasad fair play oraz rozbudzanie kreatywności plastycznej i językowej wśród młodych mieszkańców powiatu wodzisławskiego.

Prace w formacie JPG o rozdzielczości 300 dpi wraz z kartą zgłoszeniową można przesyłać do 30 kwietnia 2021 r. do godz. 15:00 na adres:

a.kozielska@wck.wodzislaw.pl

Katarzyna Rokowska-Szyroki: Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu wodzisławskiego

– mówi  dyrektor WCK.

Katarzyna Rokowska-Szyroki: Jak na mema przystało, liczymy na humorystyczne podejście do tematu

– dodaje.

Na autorów trzech najlepszych memów czekają nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas spotkania podsumowującego działania projektu. Zwycięskie prace mają także szansę na pojawienie się w materiałach promujących językowe przedsięwzięcie, m.in. na wlepkach i plakatach.

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić kartę zgłoszeniową.

Przypomnijmy, że Wodzisławskie Centrum Kultury znalazło się w gronie 29 beneficjentów programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2021”. Projekt WCK „Język na stadionach – język tolerancji” otrzymał kwotę dofinansowania w wysokości 10 tys. zł. Konkurs na mema jest jednym z pierwszych działań, jakie WCK przygotowało w ramach przedsięwzięcia popularyzującego poprawną polszczyznę.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 maja 2021