Lider za mocny dla piłkarzy z Pawłowic. Pniówek przegrał z Ruchem Chorzów 0:2

Koniec serii zwycięstw. Wczoraj (17.11.) pawłowiczanie zamierzyli się na wyjeździe z najlepszym jak na razie zespołem grupy trzeciej III ligi, Ruchem Chorzów. Mecz przegrali 0:2. Spotkanie było jednak wyrównane.

Pniówek Pawłowice

Gospodarze gole strzelili w 12 i 67 minucie. Piłkarze Pniówka nie wykorzystali stwarzanych szans, dodatkowo od 65 minuty grali osłabieni brakiem jednego zawodnika. Mimo porażki zespół utrzymał 4 miejsce w tabeli. W sobotę (21.11.) pawłowiczanie zagrają u siebie z Wartą Gorzów Wielkopolski.

Ruch Chorzów – GKS Pniówek 74 Pawłowice 2:0 (1:0)