Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Liga ROW: Pierwsze zwycięstwo Victorii

Facebook Twitter

Do dziewiątej kolejki musieli czekać zawodnicy i kibice Victorii na pierwsze zwycięstwo swojej drużyny, a odnieśli je pokonując lidera drużynę MaxBudu na ich boisku i to aż 6-2. Mega sensacja.

Mecz rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami. Dwie szybko strzelone bramki przez MaxBud nie nastrajały zbyt optymistycznie gości, którzy jednak po „prezencie” bramkarza gospodarzy strzelają kontaktową bramkę i idą za ciosem strzelając kolejne bramki. Z porażki MaxBudu najbardziej ucieszyli się zawodnicy FC Morgan, którzy pewnie pokonali drużynę Centrum 8-4 i ponownie usadowili się w fotelu lidera. Bezproblemowe 3 punkty zgarnął Marat wygrywając z drużyną Amatora 7-2 umacniając się tym samym na 3 miejscu. Po trzech porażkach z rzędu w końcu swój mecz wygrali zawodnicy Old Stars pokonując FC Żory skromnie 1-0. Gorycz porażki musieli przełknąć zawodnicy Meksyku, którzy przegrali wydawać by się mogło wygrany mecz. Prowadząc 2-1 zawodnicy Meksyku dalej atakowali i nadziewali się na skuteczne kontry Rymera, z których padły 3 bramki, a mecz zakończył się wynikiem 2-4. W meczu Rodbudu z FC Basseno widzieliśmy również dwa oblicza. Najpierw Rodbud wychodzi na dwubramkowe prowadzenie, a potem FC Basseno strzela po kolei 5 bramek i mecz kończy się wynikiem 2-5.

W 2 lidze mecz na szczycie. FC Chwałowice podejmowały Dżonsonów. Tutaj również nie zabrakło emocji. Goście wychodzą na prowadzenie 2-0, a gospodarze wyrównują stan meczu na 2-2 i takim wynikiem nie rozstrzygniętym kończy się to spotkanie. Również takim samym wynikiem zakończył się mecz lidera rozgrywek 2 ligi drużyny RKP z Iskrą. Iskra prowadziła 2-1, ale dała sobie strzelić bramkę z połowy boiska, gdy zawodnik RKP przelobował wysuniętego bramkarza. Zgodnie z planem zakończył się mecz Habrovej z RowRybem. Wynik 3-1 dla Habrovej. Nie zaliczą do udanej wyprawy zawodnicy Baranowic, którzy polegli w meczu z Lubarem 2-0, choć to oni nadawali ton grze, więcej strzelali, ale piłkarska maksyma głosi, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak było tym razem. W meczu outsiderów drugoligowych zmagań górą Solszyb, który pokonał Continental 4-2.

Więcej informacji można znaleźć na www.ligarow.pl oraz na www.forum.habrova.pl

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj