Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

„Lipstick” – tym razem na językach…

Na początku śpiewały dla rodziny i znajomych. Szczęście dopisało, bo usłyszał o nich Bodek Pezda, członek takich zespołów jak Agressiva 69 czy Made in Poland. Zaprosił do studia... i tak rozpoczęła się muzyczna przygoda Asi i Sabiny Adamczyk z Rydułtów.

Szacowany czas czytania: 00:14

Siostry, już jako zespół Lipstick, kończą właśnie nagrywanie pierwszej płyty, koncertują i rozwijają talenty:

Nagrywanie płyty to wcale niełatwa praca – śmieją się dziewczyny. Jednocześnie przyznają, że to również niesamowita przygoda:

Próbka twórczości? Proszę bardzo!

Monika Turoń

REKLAMA