LKS Czaniec – Odra Wodzisław 1:1

Remisem zakończyło się kolejne spotkanie Odry Wodzisław Śląski w rozgrywkach III Ligi grupy opolsko-śląskiej. W sobotę (13.10.) nasza drużyna zmierzyła swoje siły na wyjeździe z beniaminkiem z Czańca. Odra, po golu Mateusza Krupy, prowadziła 1-0. Zabrakło 10 minut, by utrzymać ten wynik do ostatniego gwizdka.

Bramkę wyrównującą dla gospodarzy strzelił w 80 minucie meczu z rzutu karnego Maciej Żak. Świetny mecz w barwach Odry rozegrał Tomasz Bąkowski. Wodzisławianie po tym meczu muszą być zadowoleni, bo to gospodarze stworzyli sobie zdecydowanie więcej szans do zdobycia bramki. Odra w najbliższą niedzielę zmierzy się przy Bogumińskiej z BKS-em Stal Bielsko Biała. Początek meczu, który uchodzi za najważniejszy mecz rundy jesiennej w Wodzisławiu o godzinie 19:00.

• LKS Czaniec – Odra Wodzisław 1:1
  • Maciej Żak ’80 – Mateusz Krupa ’39

LKS Czaniec: 33. Robert Kubiczek – 7 Łukasz Dębski, 16. Krystian Bączek, 4. Maciej Żak, 9. Dariusz Łoś, 3. Szymon Waligóra (76. Tomasz Hałat), 2. Piotr Pindel (90. Wojciech Sadlok), 6. Piotr Świerczyński, 8. Tomasz Kozioł (60. Paweł Łoś), 11. Kamil Karcz, 10. Grzegorz Kmiecik (67. Włodzimierz Kierczak).

Odra Wodzisław: 12. Tomasz Bąkowski – 7. Artur Gać, 16. Piotr Sławik, 3. Krzysztof Szeja, 21. Wojciech Franiel, 13. Grzegorz Jakosz, 10. Paweł Polak (82. Kang Ho Jung), 23. Bartosz Zyguła (75. Łukasz Staniek), 18. Łukasz Reinhard (69. Maciej Rozmus), 8. Marek Walczak (90. Tomasz Młynek), 31. Mateusz Krupa.

Żółte kartki: Kamil Karcz, Krystian Bączek – Artur Gać, Grzegorz Jakosz, Piotr Sławik, Wojciech Franiel, Tomasz Młynek, Tomasz Bąkowski.