Lodowisko w Jastrzębiu w remoncie. JKH kolejny sezon zagra w Karwinie
Nie zostawiliśmy hokeistów na lodzie - mówi prezydent Jastrzębia Zdroju Michał Urgoł. W mieście trwa przebudowa lodowiska i od roku hokeiści JKH grają za południową granicą - czeskiej Karwinie w tamtejszej hali.

Szacowany czas czytania: 00:33
Lodowisko w Jastrzębiu
Jastrzębski klub Hokejowy zakończył właśnie negocjacje w sprawie gry tam w kolejnym sezonie
– mówi gospodarz miasta.
Michał Urgoł: Partnerem do negocjacji, jeżeli chodzi o ceny, jest klub i miasto Karwina, więc chodziło bardziej o zapewnienie, że klub będzie grał w tym sezonie, że będzie mógł liczyć na wsparcie. Nie zostawiliśmy klubu na lodzie.
Lodowisko w Karwinie: Przeprowadzka JKH GKS na czas remontu lodowiska Jastor
A nowe lodowisko w Jastrzębiu-Zdroju ma być gotowe w lipcu 2027 roku. Jak zapewniają włodarze miasta terminy są niezagrożone.