Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Lodowisko w Jastrzębiu w remoncie. JKH kolejny sezon zagra w Karwinie

Nie zostawiliśmy hokeistów na lodzie - mówi prezydent Jastrzębia Zdroju Michał Urgoł. W mieście trwa przebudowa lodowiska i od roku hokeiści JKH grają za południową granicą - czeskiej Karwinie w tamtejszej hali.

Lodowisko w Jastrzębiu
Lodowisko Jastor w Jastrzębiu: fot arc / fot. jastrzebie.pl

Szacowany czas czytania: 00:33

Lodowisko w Jastrzębiu

Jastrzębski klub Hokejowy zakończył właśnie negocjacje w sprawie gry tam w kolejnym sezonie

– mówi gospodarz miasta.

Michał Urgoł: Partnerem do negocjacji, jeżeli chodzi o ceny, jest klub i miasto Karwina, więc chodziło bardziej o zapewnienie, że klub będzie grał w tym sezonie, że będzie mógł liczyć na wsparcie. Nie zostawiliśmy klubu na lodzie.

Lodowisko w Karwinie: Przeprowadzka JKH GKS na czas remontu lodowiska Jastor

A nowe lodowisko w Jastrzębiu-Zdroju ma być gotowe w lipcu 2027 roku. Jak zapewniają włodarze miasta terminy są niezagrożone.

Lodowisko w Jastrzębiu: Jastor do modernizacji

Autor: Arkadiusz Żabka

REKLAMA