Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Łóżeczko turystyczne dla dzieci – jakie wybrać w sklepie dziecięcym? [materiał partnera]

Facebook Twitter

Sklep dla dzieci pozwoli ci zakupić nie tylko zabawki czy laktatory, ale i łóżeczko turystyczne. Przydaje się ono nie tylko w podróży, ale i w domu. Jak wybrać odpowiednie łóżeczko turystyczne? Gdzie takie zakupić? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru? Rozwiejemy wszelkie tajemnice! Czytaj dalej, ten tekst pomoże ci podjąć decyzję!

Ile kosztuje łóżeczko turystyczne i gdzie je kupić? Sklepy z łóżkami dla dzieci

Zastanawiasz się, czy sklep z wyprawką dla dzieci posiada także odpowiednie i bezpieczne łóżeczka turystyczne? Odpowiedź brzmi — tak! Sklep dla dzieci internetowy BabyBoom.net.pl posiada w ofercie łóżeczka turystyczne. Ich ceny zaczynają się już od 175 złotych. Znajdziesz także modele za ponad 300 złotych. Czym różnią się one od siebie i który warto wybrać?

Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi za jedyne 175 złotych to więcej niż zwykłe łóżeczko. Służy także jako kojec. Posiada system szybkiego rozkładania i składania, dodatkowe wejście boczne, zabezpieczenie przed złożeniem w kształcie użytkowania systemem LockGuard. Dodatkowo otrzymujesz wygodną i praktyczną torbę transportową. Wysoką jakość, niezawodność i bezpieczeństwo łóżeczka Stefi potwierdza przyznany certyfikat SGS. Produkt spełnia dyrektywy normy EN: 716.

Łóżeczko turystyczne Lionelo Sven Plus za 314 złotych to nie tylko łóżeczko, ale i praktyczny organizer, zestaw wiszących zabawek, grający miś, moskitiera, podkładka do podwyższenia poziomu leżenia, przewijak oraz torba na cały zestaw. Taki zestaw może być więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią wielofunkcyjne gadżety i oszczędność miejsca.

Sklep z akcesoriami dziecięcymi — jakie łóżeczko turystyczne kupić?

Najważniejszy jest rozmiar. Przeglądając jakikolwiek internetowy sklep dla małych dzieci, sprawdź, czy łóżeczko po złożeniu zmieści się do twojego bagażnika. Zanim klikniesz „kup teraz”, zejdź na spokojnie do samochodu, weź ze sobą miarkę, kartkę i długopis. Zmierz bagażnik lub ewentualnie złóż tylne fotele. Jeśli masz problem z wyobrażeniem sobie, ile miejsca zajmie takie łóżeczko, możesz wyciąć karton lub kartkę o takich samych wymiarach jak łóżko po złożeniu i umieścić ją w bagażniku. Łóżeczko turystyczne, jak sama nazwa wskazuje, jest łóżeczkiem, które zabieracie na wakacje czy wyjazdy. Nie tylko musi zmieścić się do bagażnika, ale i zająć na tyle niewiele miejsca, abyście zmieścili na tylne fotele jeszcze fotelik i oczywiście walizkę i inne potrzebne bagaże.

Łóżeczko turystyczne Kinderkraft

Sklep dla dzieci z zabawkami i nie tylko — co kupić na podróż oprócz łóżeczka?

Kupienie łóżeczka turystycznego, które dodatkowo służy jako kojec, przewijak itp. może pozwolić wam na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca w bagażniku. Mimo wszystko podróż może być ciężka. Małe dzieci nie lubią siedzieć długo w miejscu. W samochodzie jest głośno, co też nie sprzyja drzemkom ucinanym w ciągu dnia. Czy da się jakoś umilić taką podróż zarówno dla was, jak i dla maluszka? Czy sklep dla dzieci ma w ofercie zabawki, które pomogą wam przetrwać te kilka godzin?

Mamy idealny pomysł! Zaopatrz się w papierowe torby. Każdą papierową torbę opisz konkretną godziną tak, aby co godzinę czy dwie pojawiała się nowa atrakcja. Ilość toreb dopasuj do długości waszej trasy. Do takich torebek wkładasz kolorowanki, długopisy, markery, gry podróżne, naklejki, książeczki, zdrapywanki i co tylko jeszcze masz pod ręką. W ten sposób dziecko nie będzie się nudzić, a wy będziecie mogli podróżować w spokoju.

Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom wiecie już jakie łóżeczko turystyczne kupić, na co zwrócić uwagę i jak zająć się dzieckiem w podróży. Życzymy miłych wakacji!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj