Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Lubisz śpiewać i znajomi mówią, że robisz to całkiem nieźle?

Facebook Twitter

Zgłoś się do pierwszej edycji konkursu piosenki "Żorskie Diamenty". Miejski Ośrodek Kultury wraz ze Stowarzyszeniem Kontrapunkt organizuje festiwal piosenki i wciąż prowadzi zapisy uczestników. Może to właśnie Twój czas!

Festiwal „Żorskie Diamenty” adresowany jest do młodych utalentowanych żorzan:

To impreza związana z młodymi osobami, które potrafią śpiewać, chcą śpiewać, chcą się pokazać. Poprzez warsztaty przygotują się do występu. Czekamy na wszystkich. Później, w trakcie eliminacji, wybierzemy tych najlepszych.

W najbliższą sobotę (21.09.) w MOK-u odbędą się warsztaty wokalne, początek o godzinie 9.00. Zgłoszenia do festiwalu przyjmowane są do 4 października. Sam konkurs piosenki „Żorskie Diamenty” zaplanowano na 20 października. Co ciekawe, laureaci konkursu nagrają płytę:

Najlepsi pojawią się na płycie z osobami znanymi w świecie muzycznym. Pan Lothar Dziwoki zapowiada, że będzie u nas gościł, zespół Carrantuohill, pan Myszor ze studia 6na6.

Promocja płyty na świątecznym koncercie charytatywnym 15 grudnia. Wszystkie środki przeznaczane są na żorskie hospicjum.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 czerwca 2020