Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Lubisz śpiewać? „Zostań idolem” z WCK

Facebook Twitter

Samotne recitale przed lustrem przestały ci wystarczać? Weź udział w Wodzisławskim Festiwalu Wokalnym „Zostań idolem” organizowanym przez Wodzisławskie Centrum Kultury w ramach akcji #siećzkulturąwdomu.

Aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala przeprowadzić imprezy, jak to miało miejsce w zeszłym roku, na scenie WCK, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by uczestnicy mogli podzielić się swoją muzyczną pasją w nieco innej formule. Tegoroczna edycja online to szansa, by skupić wokół siebie większe grono publiczności i zaprezentować swój nieprzeciętny talent światu.

Liczymy na to, że podobnie jak w zeszłym roku, wydarzenie to spotka się z dużym zainteresowaniem i będziemy mieli okazję odkryć nowe talenty

– mówią organizatorzy.

Jak wziąć udział w festiwalu?

To proste. Wystarczy zarejestrować swój występ w dowolnym repertuarze (z podkładem muzycznym, akompaniamentem lub a capella) i przesłać je do WCK wraz z kartą zgłoszeniową do 13 grudnia. Wszystkie nagrania wideo zostaną opublikowane na dedykowanym imprezie wydarzeniu na facebooku WCK i kanale YouTube.

Jury przyzna nagrody dla laureatów trzech pierwszych miejsc w kategoriach:

  • klasy I-IV, V-VIII,
  • szkoły ponadpodstawowe
  • dorośli z terenu Wodzisławia Śląskiego.

Punktowane będą nie tylko umiejętności wokalne, ale także ogólny wyraz artystyczny.


Wszelkich informacji na temat przedsięwzięcia udziela Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, który wraz z kartą zgłoszeniową można pobrać ze strony WCK.

Organizatorem Wodzisławskiego Festiwalu Wokalnego „Zostań idolem” jest Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Danuta Olejniczak-Paterek, pomysłodawczyni zeszłorocznej edycji zorganizowanej w ramach ogłoszonego przez WCK konkursu „Inicjatywy lokalne z WCK”.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj