Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Lukáš Bielák w GKS-ie Jastrzębie

Facebook Twitter

Pierwszoligowy GKS Jastrzębie zakontraktował kolejnego zawodnika. Klub wypożyczył z ekstraklasowej PGE FKS Stali Mielec Lukáša Bieláka. To 33-letni doświadczony słowacki pomocnik, który ma wzmocnić rywalizację właśnie w tej formacji.

fot..gksjastrzebie.com

Bielak w swojej karierze rozegrał 67 spotkań w słowackiej ekstraklasie. Od 7 lat występuje na polskich boiskach i „jest specjalistą od awansów”. Najpierw trzy sezony grał w Górniku Łęczna z którym awansował do ekstraklasy i rozegrał w niej 47 spotkań. Później występował w Bytovii Bytów, a następnie w ŁKS-ie Łódź z którym także wywalczył awans do ekstraklasy. Z podobnego awansu cieszył się jeszcze raz, w minionym sezonie z zespołem Stali Mielec.

W tym sezonie jednak nie zagrał w barwach tej drużyny, a teraz trafił do Jastrzębia, gdzie będzie występował do końca tego sezonu. Dodajmy, że GKS wypożyczył do drugoligowych Błękitnych Stargard innego swojego pomocnika Filipa Karmańskiego. Najbliższy mecz jastrzębianie, którzy przypomnijmy w tym sezonie nie zdobyli jeszcze punktów, zagrają w piątek (09.10.) na wyjeździe z Miedzią Legnica.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj