Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Lyski Rock Festival dopiero w sierpniu 2022 roku: „Rozwalimy wtedy system. Obiecujemy”

Facebook Twitter

Festiwal miał się odbyć 27 sierpnia 2021 roku, ale z powodu pandemii podjęto decyzję o jego odwołaniu. "Trwająca pandemia koronawirusa, a tym samym ciągła niepewność i brak informacji na temat dłuższej perspektywy obowiązywania obostrzeń i regulacji odnośnie imprez masowych podyktowały powyższą decyzję".

fot. Paweł Wengerski / radio90.pl
Stało się… Pomimo naszych wysiłków, próby poruszenia nieba i ziemi jest już jasne. Nie będziemy w stanie zrealizować festiwalu w tym roku. Miesiącami żyliśmy nadzieją, że w tym roku organizacja tego wydarzenia będzie możliwa i spotkamy się z Wami na scenie jednego z największych festiwali na Śląsku.
– piszą organizatorzy głośnego wydarzenia w naszym regionie.
Jest nam bardzo przykro, gdyż wiemy, że wiązaliście z ostatnim piątkiem wakacji ogromne oczekiwania. Niestety nasze wspólne marzenia nie doczekają się spełnienia w 2021. Jednak dzięki wytrwałości, przetrwamy te trudne chwile i w końcu spotkamy się i z najlepszymi emocjami ever 26 sierpnia 2022.
Festiwal odbędzie się w nowym terminie, to 26 sierpnia 2022 roku, zespoły zgodziły się zagrać wtedy z jeszcze większą energią. A przypomnijmy, że Lyski Rock Festival to wydarzenie organizowane wcześniej po hasłem Magia Rocka.
Dla przypomnienia zdjęcia z 2015 roku:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024