Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Maciej Maleńczuk i Psychodancing

Facebook Twitter

Jeden z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych. Wielka osobowość i postać z czołówki sceny muzycznej wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Zapowiada się niezwykła podróż przez wysublimowane gusta jednego z najbardziej popularnych muzyków.

Maciej Maleńczuk w Wodzisławskim Centrum Kultury zaśpiewa w Walentynki, 14 lutego, o godz. 19:00.

Psychodancing to nowy, koncertowy projekt Macieja Maleńczuka. Jest kontynuacją „Psychopopu” – płyty nagranej z zespołem Püdelsi. Na scenie, obok Maleńczuka, występuje czterech muzyków. Kwartet gra w składzie: Maciej Muraszko – perkusja, Andrzej Laskowski – gitara basowa, Kuba Frydrych – gitara, Grzegorz Stasiuk – electronic keyboard. Program obejmuje zarówno utwory Maleńczuka, jak i stare, sprawdzone, dobrze znane przeboje z repertuaru m.in. Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johny’ego Casha, Franka Sinatry i innych. Wszystkie utwory, zarówno dawne piosenki Macieja Maleńczuka, jak i przeboje innych wykonawców, grane są w nowych aranżacjach.

Koncert będzie niezapomniany zarówno dla tych, którzy lubią i znają stare przeboje, jak dla tych, którym nazwiska ich twórców niewiele mówią. Jest to po prostu zestaw doskonałych piosenek w znakomitym wykonaniu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj