Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Magiczne spotkania z teatrem w WCK

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy spektakl iluzji „Pan Magiczny show”, który odbędzie się w ramach kolejnej odsłony "Rodzinnych Spotkań z Teatrem" już w niedzielę, 26 stycznia o godz. 16:00.

Tym razem ostatnia niedziela miesiąca okaże się dniem magicznym dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w cyklu Rodzinnych Spotkań z Teatrem. Wszystko za sprawą iluzjonisty, który na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentuje spektakl pełen komicznych sytuacji i… magii.

Sebastian Grabowski, nazywany także Panem Magicznym, to Mistrz Polski w iluzji scenicznej i uczestnik programu „Mam Talent”. To międzynarodowy artysta występujący w Anglii, Niemczech, Francji, Holandii oraz jedyny polski iluzjonista, który odbył iluzjonistyczne tournee dla dzieci w Wietnamie i Kambodży. Podczas swojego dziesięcioletniego doświadczenia scenicznego oczarował już tysiące dzieci, które z wypiekami na twarzy śledzą każdy ruch artysty na scenie. Podczas swoich programów iluzjonista stwarza niepowtarzalny klimat, który w świat magii i radości wciąga nie tylko dzieci, ale też dorosłych.

Zapraszam do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które przeniesie widzów w świat profesjonalnej iluzji. Z pewnością warto do nas zajrzeć i dać się oczarować

– zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety do nabycia w kasie WCK oraz  TUTAJ.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj