Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Magiczny pokaz w Wodzisławskim Centrum Kultury! Czas na iluzję

Facebook Twitter

Ta jesień zapowiada się czarująco. To z racji magicznego show, na które zaprosi Wodzisławskie Centrum Kultury już 13 września o godz. 18.00. Na wodzisławskiej scenie pojawi się jeden z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce, finalista programu „Mam talent” - Bartosz Lewandowski.

mat. prasowe

Podczas pokazu widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe

– zapowiada artysta. Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił jedenastą edycję programu „Mam Talent”. Gołębie, papugi oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami – to jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju.

Jednak to nie koniec atrakcji, jakie czekają na zebraną publiczność. Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające się i znikające przedmioty, manipulacje, pojawienie się człowieka w płonącej klatce, przepołowienie i przebicie ostrzami asystentki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń.

To będzie pokaz czystej iluzji, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy. Koniecznie bądźcie na widowni, by zobaczyć prawdziwą magię

– dopowiada Bartosz Lewandowski.

mat. prasowe

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022