Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Majówka na gazie. 7 pijanych kierowców zatrzymanych w weekend przez policję z Raciborza

Facebook Twitter

7 nietrzeźwych kierowców ujawnili policjanci z Raciborza podczas pierwszej części majówki. Niechlubna rekordzistka kierowała samochodem audi w piątek (29.04.) wieczorem w Chałupkach, została zatrzymana na ulicy Bogumińskiej.

Po przebadaniu alkomatem u 48-letniej mieszkanki powiatu raciborskiego, urządzenie pokazało ponad 2,5 promila alkoholu. Kobieta została ujęta przez świadka, a następnie przekazana w ręce mundurowych z Krzyżanowic. Sprawa zajmie się sąd.

W związku z powyższym policja ponownie apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku i o to by pamiętać, że po wypiciu alkoholu nie należy prowadzić żadnego pojazdu samochodu, roweru, motocykla:

Pamiętajmy, że kierowanie wszelkimi pojazdami na „podwójnym gazie” jest zabronione nie tylko przepisami prawa ale także zagraża życiu i zdrowiu kierującego ale także stwarza zagrożenie dla innych użytkowników dróg. Brak rozsądku i wyobraźni wśród kierowców był już wiele razy przyczyną tragedii, dlatego pamiętajmy i myślmy o konsekwencjach przed, a nie po fakcie …

Majówka trwa nadal, policja zapowiedziała wzmożone kontrole na trasach w całej Polsce.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj