Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Majówka z piłkarskim ROW Rybnik. Jak rozegrali spotkania?

Facebook Twitter

To była - jak reklamowali to kibice - majówka z ROW Rybnik. W ostatnich dniach piłkarze rozegrali dwa ligowe mecze, oba na własnym stadionie.

fot.jarmoluk/ pixabay.com

W minioną sobotę (03.04.) rybniczanie zmierzyli się z LKS-em Czaniec, choć po słabym początku meczu przegrywali 0:3, wyszli na prowadzenie 4:3, ale mecz ostatecznie zakończył się remisem 4:4, ROW stracił bramkę w ostatnich sekundach spotkania.

Wczoraj (03.05.) wynik był już lepszy, gospodarze pokonali rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała 1:0. Jak „majówkę” w wykonaniu swoich piłkarzy podsumował trener ROW-u, Dariusz Widawski:

Dariusz Widawski: Ja myślę, że to taki plan minimum te cztery punkty w tych dwóch meczach i udało się go zrealizować, choć w obu przypadkach rollercoaster był dla niektórych nie do wytrzymania. Jesteśmy w jakimś tam stopniu zadowoleni z tego, że te cztery punkty udało się wyrwać, bo myślę, że znowu na chwilę złapiemy oddech. Nasza sytuacja w tabeli przynajmniej na moment stanie się stabilniejsza. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że do celu, którym jest utrzymanie, jeszcze daleka droga

Po meczach minionego weekendu zespół z Rybnika awansował na 11. miejsce w tabeli II grupy śląskiej IV ligi. Drugi w tabeli jest KS Decor Bełk, trzecia Unia Turza Śląska, szósta Kuźnia Ustroń a 13. miejsce zajmują Czarni Gorzyce.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023