Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mała, ale jednak większość dla Hetman

Facebook Twitter

12 do 11: tak rozkładają się teraz siły w Radzie Miasta w Jastrzębiu, na korzyść prezydent Anny Hetman. Koalicja Samorządowa porozumiała się z klubem Wspólnoty Samorządowej zyskując niewielką, ale jednak większość.

Efektem nawiązania współpracy jest zmiana na stanowisku zastępcy prezydenta: Roberta Chojeckiego zastąpił Robert Cichowicz.

Pan Robert Cichowicz pełni funkcję drugiego zastępcy prezydenta jest to wynik nawiązanej współpracy ze wspólnotą samorządową. Mam nadzieję, że będzie się to układało dobrze przez całą kadencję. Mamy wspólne cele do realizacji zadań na rzecz miasta i myślę, że wszystkie uchwały będą teraz łatwiej mogły być przegłosowane. Tamta kadencja była trudniejsza, zdecydowanie trudniejsza. Teraz są również zadania bardzo trudne i strategiczne dla rozwoju miasta, choćby związane z komunikacją miejską, ale jeśli jest dobra współpraca z radnymi myślę, że wszystko będzie się układało pomyślnie.

-komentuje prezydent Jastrzębia, Anna Hetman. Robert Cichowicz pokieruje pracami wydziałów gospodarki komunalnej, spraw obywatelskich i komunikacji, ochrony środowiska i rolnictwa, polityki społecznej i mieszkaniowej, spraw rodzinnych i alimentacyjnych. Ostatnio był pracownikiem jednego z banków. Sesja Rady Miasta w Jastrzębiu już jutro (28.02.).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj