StartWiadomości Wiadomości dnia

Mała, ale jednak większość dla Hetman

Efektem nawiązania współpracy jest zmiana na stanowisku zastępcy prezydenta: Roberta Chojeckiego zastąpił Robert Cichowicz.

Pan Robert Cichowicz pełni funkcję drugiego zastępcy prezydenta jest to wynik nawiązanej współpracy ze wspólnotą samorządową. Mam nadzieję, że będzie się to układało dobrze przez całą kadencję. Mamy wspólne cele do realizacji zadań na rzecz miasta i myślę, że wszystkie uchwały będą teraz łatwiej mogły być przegłosowane. Tamta kadencja była trudniejsza, zdecydowanie trudniejsza. Teraz są również zadania bardzo trudne i strategiczne dla rozwoju miasta, choćby związane z komunikacją miejską, ale jeśli jest dobra współpraca z radnymi myślę, że wszystko będzie się układało pomyślnie.

-komentuje prezydent Jastrzębia, Anna Hetman. Robert Cichowicz pokieruje pracami wydziałów gospodarki komunalnej, spraw obywatelskich i komunikacji, ochrony środowiska i rolnictwa, polityki społecznej i mieszkaniowej, spraw rodzinnych i alimentacyjnych. Ostatnio był pracownikiem jednego z banków. Sesja Rady Miasta w Jastrzębiu już jutro (28.02.).

Zostaw komentarz