Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Małżeństwo ze Świerklan zatrzymało pijanego kierowcę. To nie jedyny, jaki jeździł po regionie na „podwójnym gazie”

Facebook Twitter

Małżeństwo ze Świerklan zatrzymało pijanego kierowcę. 34-latek jechał ulicą Wodzisławską w Żorach. Prowadził skodę mając w wydychanym powietrzu ponad 2 promile. Poruszał się od krawężnika do krawężnika.

Kobieta i mężczyzna od razu zareagowali na niebezpieczną sytuację na drodze i powstrzymali od dalszej jazdy nietrzeźwego kierowcę. Z 34-latkiem zaczekali na miejscu na przybycie patrolu, a następnie przekazali go w ręce stróżów prawa.

Także dzięki reakcji świadka w ręce policjantów wpadł pijany rowerzysta, który zasłabł jadąc na jednośladzie. 60-letni rybniczanin wcześniej, wracając z koncertu, gdzie wypił rzekomo jedno piwo, poczuł się źle, zjechał z drogi na parking i tam spadł z roweru. Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu ma blisko 2 promile alkoholu.

W miniony weekend także raciborscy policjanci w trakcie wykonywania obowiązków służbowych ujawnili 3 nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista kierował samochodem marki hyundai w niedzielę 14 listopada br. około godziny 18:43 w Nędzy na ulicy 1 Maja, gdzie spowodował kolizję drogową. Nieodpowiedzialny mężczyzna to 61-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Po przebadaniu kierowca w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj