Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mamy hit na lato z regionu, czyli rybnicki DJ i jego współpraca z Aleesią

Facebook Twitter

Mamy hit na lato z regionu! To efekt współpracy rybnickiego DJ-a, DJ Angelo, z kanadyjską wokalistką, Aleesią. Piosenka i teledysk powstawały w trudnych warunkach pandemii.

Andrzej Magiera: Współpraca rozpoczęła się na jesień ubiegłego roku. Słuchałem kiedyś jej nagrania i głos przypadł mi do gustu. Pomyślałem, że może coś wziąć z górnej półki i skontaktowałem się z Aleesią, przedstawiłem mój pomysł i powiem szczerze, że nie spodziewałem się od razu reakcji. Aleesia powiedziała, że super pomysł i tak się zaczęła współpraca.

Radio 90: To miała być taka piosenka na gorące lato?

Andrzej Magiera: Jeszcze nie wiedziałem, że to będzie letnia piosenka, bo słowa nie były złożone, tekst nie był w całości napisany. Później, z biegiem czasu przy tworzeniu tego nagrana, te rytmy i cała melodia i okazało się, że może być z tego jakiś letni przebój. Jeśli chodzi o tekst, to wstępnie napisał go mój syn, to też fajna sprawa jak ktoś z rodziny, szczególnie jeśli to jest syn, ma talent i rzeczywiście ten pierwszy tekst poszedł do Aleesi, bo ona też jest współautorem tekstu, został on trochę zmodyfikowany na potrzeby melodii, wspólnie razem wymyśliliśmy do tego melodię. Później już tak poszło. Ja mam w szufladzie jeszcze kilka produkcji, które nie ujrzały światła dziennego, natomiast jest to pierwsza produkcja jeśli chodzi o to, że będzie wydana. Ona generalnie już jest wydana, jest to samodzielnie przeze mnie robione, nie chcę zdradzać szczegółów dalej, bo pracujemy nad tym nagraniem, więc jeszcze będą jakieś niespodzianki, ale to może na jesień.

Radio 90: Początek współpracy jesień tamtego roku, czyli czas nie łatwy. Jak udawało Wam się współpracę nawiązywać?

Andrzej Magiera: Tutaj akurat w dobie internetu nie ma problemu, kontakt całkowity był przez e-mail, Messenger, pandemia nie przeszkadza absolutnie, by pomysł zrealizować. Jest więcej czasu, sama produkcja trwała pół roku

– o tym jak powstał kawałek „Wild Love” opowiada DJ Angelo, czyli Andrzej Magiera, z którym rozmawiała Monika Sokołowska:

Andrzej Magiera: Zapraszam wszystkich do słuchania i udostępniania. Ja jestem z Rybnika, więc myślę, że słuchacze będą klikali i słuchali. Myślę, że Wam się spodoba ten przebój ”Wild Love” z Aleesią. To spełnienie moich marzeń, nigdy w produkcję się nie bawiłem, więc jest to dla mnie coś wyjątkowego, a co z tego wyniknie to zależy, czy ludziom się będzie podobać ta produkcja.

Piosenka jest dostępna w najpopularniejszych portalach streamingowych, a także tutaj:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 lutego 2023