Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Marcelo Mendez zostaje w Jastrzębskim Węglu

Facebook Twitter

Marcelo Mendez zostaje w Jastrzębiu. Argentyński szkoleniowiec pod wodzą którego siatkarze Jastrzębskiego Węgla zdobyli w tym sezonie Mistrzostwo Polski, klubowe wicemistrzostwo Europy i Superpuchar Polski przedłużył kontrakt z klubem na kolejny sezon.

marcelo mendez
Marcelo Mendez

Marcelo Mendez nie opuszcza Jastrzębia-Zdroju

59-letni Mendez to doświadczony szkoleniowiec, który ma na koncie wiele sukcesów z klubami Ameryki Południowej. Z reprezentacją Argentyny w 2021 roku wywalczyła brąz Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Jak mówił, z radością przedłużył kontrakt w Jastrzębiu.

Marcelo Mendez: Dzień dobry kibice. Klub Jastrzębski Węgiel – zostaje z wami na kolejny sezon. Czuję się tutaj dobrze, nawet bardzo dobrze. Kocham ten klub. Dał mi możliwość walki o najwyższe cele w najwyższych turniejach. Mam tutaj świetny sztab doskonałych zawodników, najlepszych na świecie. Mamy świetną atmosferę na meczach. Uwielbiam naszych kibiców, są naszym dodatkowym zawodnikiem na boisku. Spełnione są tu wszystkie warunki do tego, by walczyć. Spróbujemy znów wygrać każde rozgrywki, turnieje, dojść do finałów, powtórzyć ten sezon.

Dodajmy, że wciąż nie wiadomo, w jakim składzie mistrzowie Polski pod wodzą Marcelo Mendeza zagrają w przyszłym sezonie. Klub opuściło sześciu zawodników, nazwiska ich następców nie są na razie znane.

Marcelo Mendez fot. mat. prasowe JW

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj