Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Mariusz Kalaga w Pszowie

Facebook Twitter

Muzyk, piosenkarz, artysta estradowy będzie koncertował w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie. Występ Mariusza Kalagi już w niedzielę (30.11.).

Mariusz Kalaga to uczestnik wielu festiwali i spektakli muzycznych w kraju i za granicą. Występował we Włoszech, Francji, Algierii, Jugosławii, Turcji, w Niemczech, Hiszpanii, Austrii oraz w Stanach Zjednoczonych. W swoim repertuarze ma znane przeboje Roya Orbisona, takie jak: „California Blue”, „You got it”, „Pretty women”, „Claudette”, które w wersji polskojęzycznej nagrał w 1993 r.

Artysta śpiewa także utwory Elvisa Presleya czy Shakin Stevensa. Gra znane przeboje, standardy muzyki tanecznej i rozrywkowej, żywiołowe piosenki z gatunku „tex-mex, kolędy i pastorałki, a także kompozycje „Co tu jest grane?”, „Już zamknąłem serca drzwi”, „Złote obrączki”, „Sen o Dalmacji”, „Jedna z gwiazd”.

Muzyk śpiewa głosem o dużej skali i charakterystycznej, „ciepłej” barwie. To szczególnie miłe dla ucha słuchacza dźwięki, dzięki czemu koncerty Mariusza Kalagi cieszą się dużym powodzeniem. Także dzięki łatwości w nawiązywaniu kontaktowi z publicznością.

Koncert Mariusza Kalagi w niedzielę (30.11.) o 17.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 czerwca 2020