Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mąż zabił żonę. Co wiadomo o rodzinnej tragedii w Knurowie?

Facebook Twitter

49-letni mężczyzna został zatrzymany w sprawie zabójstwa kobiety w Knurowie. Informacja o tragedii w jednym z knurowskich mieszkań wpłynęła do policji od przypadkowych świadków, którym nietrzeźwy mężczyzna oznajmił, że zabił kobietę. Został zatrzymany wczoraj (23.03.) około 15.30.

Pisaliśmy o sprawie już wczoraj:

Według nieoficjalnych informacji do zabójstwa doszło w mieszkaniu, gdzie 49- latek miał strzelić do małżonki z broni czarnoprochowej. Policja nie mówi jak doszło do zabójstwa, ale podinspektor Marek Słomski z gliwickiej policji potwierdza, że doszło do rodzinnej tragedii w Knurowie:

Marek Słomski: Wczoraj około godziny 15.30 knurowscy policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca tego miasta, podejrzanego o dokonanie zabójstwa swojej żony, informacja o prawdopodobieństwie zaistnienia tej tragedii, wpłynęła do policji od przypadkowych świadków, którym ten nietrzeźwy mężczyzna oznajmił, że zabił żonę. Ruszył tam policyjny patrol, a mężczyznę zatrzymano na klatce schodowej a w mieszkaniu znaleziono ciało ofiary, jego 46-letniej żony.

W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy, miał około 1 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu, po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany przez prokuraturę. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Gliwice-Zachód.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj