Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mecze na dużym ekranie. W Jastrzębiu-Zdroju powstanie strefa kibica

Facebook Twitter

To będzie prawdopodobnie jedyna strefa kibica w regionie, Jastrzębie-Zdrój umożliwi oglądanie piłkarskich zmagań na dużym ekranie. Wszystkie mecze EURO 2020 będzie można zobaczyć w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. To właśnie tam powstanie jastrzębska Strefa Kibica.

Już od najbliższego piątku (11.06.) na miejscu będzie czekał telebim i leżaki. Mistrzostwa rozpoczną się starciem Turcja – Włochy o 21.00. Wszystkie 51 meczów zobaczyć będzie można na ekranie o powierzchni 15 metrów kwadratowych. Strefa kibice będzie działała do 11 lipca.

strefa kibica w Jastrzębiu-Zdroju

Jastrzębie-Zdrój to miasto sportu. Jesteśmy mistrzami w hokeju i siatkówce, a na dodatek jastrzębianin Kamil Glik gra w reprezentacji Polski. Dlatego nie mogło zabraknąć u nas strefy kibica na EURO 2020. Ośmielę się powiedzieć nawet, że kibice z Jastrzębia tworzą najpiękniejszą atmosferę, dlatego zapraszam wszystkich mieszkańców regionu, aby oglądali mecze razem z nami

– powiedziała prezydent Anna Hetman.

prezydent Anna Hetman

Wszystkie mecze EURO 2020 zobaczymy w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. To właśnie tam powstanie jastrzębska Strefa Kibica. Już od piątku 11 czerwca na miejscu będzie czekał telebim i leżaki. Mistrzostwa rozpoczną się starciem Turcja – Włochy o 21.00. Miłośnicy piłki nożnej nie będą mieli na co narzekać. Wszystkie 51 meczów zobaczą na dużym ekranie o powierzchni 15 metrów kwadratowych.

Myśląc o najmłodszych mieszkańcach miasta, planujemy również seanse filmów i kreskówek. Chcemy wykorzystać duży ekran także dla dzieci. O harmonogramie seansów będziemy informować na bieżąco

– dodaje Zofia Florek, dyrektor MOSiR-u.

Wybór OWN-u na miejsce strefy kibica daje możliwość uczestniczenia w tych wydarzeniach całych rodzin. Podczas gdy rodzice będą oglądać mecze, dzieci mogą korzystać z wodnego placu zabaw, który ruszy już w piątek 11 czerwca. Na miejscu nie zabraknie też strefy gastronomicznej.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj