Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Medyk Konin za mocny dla TS ROW-u Rybnik

Facebook Twitter

Piłkarki nożne TS ROW-u Rybnik przegrały kolejny ligowy mecz. Tym razem lepszy od zespołu z Rybnika był Medyk Konin z którym rybniczanki przegrały na stadionie w Niedobczycach 0:4. TS ROW nie był faworytem meczu, co potwierdził przebieg gry.

Medyk dominował na boisku i już do przerwy zdobył dwa gole. W drugiej części meczu przyjezdna drużyna, która wciąż liczy się w walce o medale w tym sezonie, zdobyła dwie kolejne bramki. TS ROW także miał swoje sytuacje ale był nieskuteczny.

W takich meczach gramy po to, by zdobywać doświadczenie

– mówiła po meczu piłkarka rybnickiej drużyny:

Katarzyna Rozmus: Myślę, że Medyk zagrał bardzo dobrą grę dzisiaj. Przede wszystkim jeżeli chodzi o atak to Medyk jest drużyną, która zdecydowanie wyprzedza wszystkich jeśli chodzi o grę ofensywną, niestety nie udało nam się dowieść dobrego wyniku na koniec ale staramy się żeby było coraz lepiej. To nie jest tak, że nie miałyśmy w ogóle sytuacji, miałyśmy te sytuacje, tylko musimy się nauczyć żeby je wykorzystywać, żeby dobrze spożytkować tą piłkę z przodu, tego ciągle się uczymy i mam nadzieję, że będzie lepiej w przyszłości.

Przypomnijmy, że TS ROW nie ma już szans na utrzymanie w ekstralidze, rybniczanki z czterema punktami na koncie zajmują 11, przedostatnie miejsce w tabeli. Przed nimi teraz dwa wyjazdowe mecze z Górnikiem Łęcza i UKS-em SMS Łódź. Rybniczanki zakończą sezon 22 maja meczem przeciwko AZS-owi UJ Kraków, na trybunach zasiądzie już wtedy 25% kibiców.

ROW Rybnik – Medyk Konin 0:4 (0:2)

0:1 – Alicia Tamburro (11), 0:2 – Anna Gawrońska (20), 0:3 – Anna Gawrońska (50), 0:4 – Dominika Kopińska (74)

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2024