Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mężczyzna zaatakował 28-latka dwoma nożami. Grozi mu dożywocie

Facebook Twitter

Nożownik z Boguszowic tymczasowo aresztowany. Na wniosek prokuratury sąd zdecydował o aresztowaniu 46-latka, który zaatakował jednego z mieszkańców Rybnika, postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa.

fot.slaska.policja.gov.pl

Sprawę przypomina oficer prasowa rybnickiej policji:

Bogusława Kobeszko: Do zdarzenia doszło we wtorek, około godziny 21.45 niedaleko wybiegu dla psów przy ulicy Sztolniowej. Podczas spaceru z psem grupa osób spotkała mężczyznę, który zaczepiał pupila należącego do 28-latka. Kiedy zwrócono mu uwagę, aby nie drażnił psa, mężczyzna odszedł. Po pewnym czasie awanturnik wrócił na miejsce i zaatakował 28-latka dwoma nożami, zadając ciosy w klatkę piersiową, ramię oraz udo. Ponadto rybniczanin chciał ugodzić nożem 30-latka, który stanął w obronie znajomego. W toku czynności kryminalni z Boguszowic zatrzymali 46-latka, który trafił do policyjnej celi.

fot.slaska.policja.gov.pl

Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali także 38-letnią kobietę, która miała ukryć nóż. Ona również usłyszała zarzut i została objęta policyjnym dozorem. Nożownik stanie przed sądem, grozi mu kara dożywocia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 10 maja 2021