Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Miał problemy osobiste – więc… kradł. Teraz problemów ma więcej

Facebook Twitter

Policjanci z Wydziału Kryminalnego wodzisławskiej komendy zatrzymali 28-letniego mieszkańca Jastrzębia - Zdroju, który dokonał kradzieży elektronarzędzi. Mężczyzna przez 3 dni wynosił elektronarzędzia z firmy, w której był zatrudniony. Kryminalni odzyskali prawie wszystkie skradzione przedmioty. Los mężczyzny jest teraz w rękach sądu, grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci z Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego wodzisławskiej komendy zatrzymali 28-letniego mieszkańca Jastrzębia – Zdroju. Mężczyzna ten był podejrzewany o kradzież elektronarzędzi z firmy, w której był zatrudniony. Jak się okazało, 28-latek przez 3 dni wynosił elektronarzędzia z firmy mieszczącej się w Skrzyszowie, w której był zatrudniony.

Właściciel wycenił wysokość strat na ponad 13 tysięcy złotych. Dzięki skutecznej pracy operacyjnej wodzisławskich kryminalnych bardzo szybko ustalili oni sprawcę tej kradzieży. Policjantom udało się też odzyskać większość ze skradzionych rzeczy. Mężczyzna usłyszał już zarzut, przyznał się do kradzieży. Swoje zachowanie tłumaczył problemami osobistymi. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia, o jego losie zdecyduje sąd.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022