Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Doprowadził do kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia

Facebook Twitter

Pijany kierowca doprowadził do kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia. Kierowca uszkodzonego pojazdu zawrócił i pojechał za nim. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna miał już zatrzymane prawo jazdy.

fot.jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Wczoraj (26.01.) około południa doszło do zdarzenia drogowego. Jak się okazało, kierujący renault w Pielgrzymowicach zjechał na przeciwny pas i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód, po czym odjechał z miejsca. Kierowca poszkodowanej osobówki zawrócił i pojechał za nim, styl jazdy wskazywał, iż uciekający może być nietrzeźwy. W pewnym momencie kierowca opla wykorzystał dogodny moment i wyprzedził renault w celu uniemożliwienia mu dalszej ucieczki, wówczas doszło do kolejnego uderzenia w opla.

fot.jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że za kierownicą renault siedział 57-letni jastrzębianin. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu, ponadto kierowca miał już 2012 roku zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. 57-latek ze swojego zachowania już wkrótce będzie się tłumaczył przed sądem. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna oraz kara nawet 2 lat więzienia. Odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

fot.jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj