Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Miała wypadek na rowerze, pomogli przypadkowi świadkowie. Słuchaczka Radia 90 dziękuje

Facebook Twitter

Piękna pogoda sprzyja rowerowym wycieczkom. Niestety, nie zawsze taka wyprawa kończy się szczęśliwie. Przekonała się o tym nasza słuchaczka, Małgorzata, która wczoraj (16.06.) między 19.00 a 20.00 uległa wypadkowi na ulicy Mikołowskiej w Rybniku.

fot.pixabay.com

Za pośrednictwem Radia 90 Małgorzata postanowiła podziękować wszystkim, którzy pomogli w tej trudnej sytuacji jej i jej mężowi. Na szczęście nie wszyscy są obojętni:

Słuchaczka Radia 90: Przeleciałam przez rower, uderzyłam głową, całe szczęście, że miałam kask. Chciałam bardzo serdecznie podziękować ludziom, którzy bezinteresownie udzielili mi pomocy, mojemu mężowi wsparcia. Dzięki takim ludziom odzyskuję wiarę w innego człowieka, dziękuję bardzo, bardzo Państwu, jesteście wielcy. Mnie było bardzo zimno, dawali swoje kurtki, jakieś koce, dbali o moje bezpieczeństwo, wspierali mojego męża psychicznie, byli z nami do końca aż przyjechała karetka. To byli ludzie, którzy zatrzymali samochody na poboczu, ja upadłam na ulicę, pomogli mi z tej ulicy się przedostać na pobocze, bym była bezpieczna, ułożyli w pozycji bezpiecznej i czekali ze mną do przyjazdu pogotowia. Przestrzegam wszystkich, żeby jeździli w kaskach, z tego wszystkiego mam masywne siniaki, stłuczenia i tylko złamaną rękę w dwóch miejscach, z przemieszczeniem…Tylko albo aż… ale żyję!

Brawo! Dziękujemy razem z Małgorzatą!

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj