Michał Urgoł zaprasza na „Piknik w Kurorcie”. „Przyjdźcie przebrani, tak jak ja”
To świetna impreza, która wpisała się już do naszej tradycji - prezydent Michał Urgoł zaprasza na weekendowy, barwny Piknik w Kurorcie. To będzie podróż w czasie do lat 20, 30 minionego wieku.

Szacowany czas czytania: 00:55
Michał Urgoł ma już gotowy strój na wielki piknik
Lata 20, lata 30 – powrócą w najbliższą niedzielę (26.05.) do Jastrzębia Zdroju. Już po raz ósmy w Parku Zdrojowym odbędzie się Piknik w Kurorcie.
Przebiorę się na niedzielną imprezę – zdradził w porannej rozmowie w Radio 90 prezydent Michał Urgoł:
Michał Urgoł: Mamy ten Park Zdrojowy, pięknieje nam z roku na rok. Świetny pomysł Miejskiego Ośrodka Kultury, wpisało się to już w tradycję, mamy tą część zdrojową, która ma swoją historię. Będą pokazy automobili, będzie fryzjer-golibroda, będą bicykle, mnóstwo atrakcji.
Radio 90: Pan się też przebierze?
Michał Urgoł: Tak wczoraj, małżonka przygotowała mi odpowiedni strój, z racji swojego zawodu. Będziemy się przebierali na styl lat 20-tych, 30.
Piknik w Kurorcie rozpoczyna się w niedzielę o godzinie 16. Program mamy TUTAJ, a całą, poranną rozmowę mamy TUTAJ.


Czytaj także: