Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mieszkańcy Czerwionki-Leszczyn zdecydowali. Na czym w mieście będą oszczędzać?

Facebook Twitter

TAK dla ograniczenie dekoracji świątecznych czy w oświetleniu parku, NIE dla zmian godzin pracy basenu. W Czerwionce- Leszczynach pokazano jak odpowiadali mieszkańcy w ankiecie na temat oszczędności energii.

Jak słyszymy w urzędzie miasta i gminy, wpłynęło ponad pół tysiąca opinii, które teraz będą przeanalizowane, wówczas zapadnie decyzja o cięciach, które mają od grudnia przynieść oszczędności w gminnej kasie.

Dziękuję Mieszkańcom, którzy zabrali głos w niezwykle trudnej dla nas wszystkich sprawie oszczędności. Za pośrednictwem ankiety zapytaliśmy Państwa o obszary, które umożliwią obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej w Czerwionce-Leszczynach

– mówi burmistrz Wiesław Janiszewski.

Zapoznaliśmy się z wynikami ankiety i Państwa dodatkowymi opiniami. Głos Mieszkańców dla nas bardzo ważny i będziemy się nim kierować w podjęciu ostatecznych decyzji. W tej chwili analizujemy szczegółowe koszty, opracowujemy możliwe rozwiązania, w tym m.in. inwestycje, które pozwolą w perspektywie czasu na dalsze ograniczanie zużycia energii. O ostatecznym zakresie przyjętych działań będziemy informować.

Zobaczcie grafikę przygotowaną przez UGiM w Czerwionce-Leszczynach:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj