Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mieszkanka Żor próbowała zaparkować. Zniszczyła auto, wcześniej dwa znaki i zieleniec

Facebook Twitter

Pijana 58-letnia mieszkanka Żor za kółkiem toyoty została zatrzymana w nocy z soboty (16.10.) na niedzielę na osiedlu Powstańców Śląskich. Próbowała zaparkować auto, wcześniej staranowała dwa znaki i zniszczyła zieleniec. Jej wyczyny w rejonie ulicy Hańcówka zauważył świadek i to on wezwał policję.

Fot. pixabay.com

Kobieta na oczach policjantów usiłowała zaparkować samochód pomiędzy dwoma innymi, wszystko wskazywało na to, że podczas manewrowania uderzyła wcześniej o hak jednego z nich i uszkodziła zaparkowany z drugiej strony pojazd.

Jak ustalili również policjanci, w rejonie skrzyżowania ulicy Hańcówka z Wodzisławską 58-latka uszkodziła dwa znaki drogowe i zniszczyła zieleniec przy pobliskim lokalu. Wskazywały na to między innymi ślady zarysowań i wgnieceń na jej samochodzie, a także fragmenty roślinności na przednim zderzaku.

Podczas kontroli w samochodzie stróże prawa ujawnili na tylnym siedzeniu także puste puszki po piwie. 58-latka, choć początkowo zaprzeczała, że kierowała samochodem, ostatecznie przyznała się do jazdy w stanie nietrzeźwości. Potwierdziło to badanie alkomatem, które wykazało u kierującej 2 i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj