Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mikołajki w Focus Park, jakich jeszcze nie było!

Facebook Twitter

Zaczynamy przygotowania do pięknego okresu świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie skupmy się na tym, co najważniejsze – tworzeniu pięknych wspomnień i celebrowaniu wspólnie spędzonych chwil. A czy jest coś piękniejszego dla dzieci niż spotkanie ze Świętym Mikołajem?

Jak co roku, Focus Park zaprasza 6 grudnia i małych, i tych trochę większych miłośników Gwiazdki na spotkanie z Mikołajem i jego elfami. Wystarczy odwiedzić centrum w godzinach od 14.00 do 20.00, by przenieść się do magicznej, świątecznej krainy, pełnej śmiechu, gwaru i rodzinnej atmosfery.

Mikołaj na deskach
Focus Park zaprasza wszystkie dzieci na mikołajki jak z bajki! W tym roku po raz pierwszy dzieci będą mogły zobaczyć aż dwa niesamowite świąteczne spektakle w wykonaniu prężnie rozwijającego się teatru dla dzieci „TAK”. Każdy jego spektakl to żywioł, z którym bez zabawy nie ma zabawy, a dzieci „kupują” aktorów w 5 minut. „Co się stało z Mikołajem?” to jeden ze spektakli, w którym skrzat Bąbel zabierze najmłodszych w arcyważną misję – odnaleźć Mikołaja. Razem z Rudolfem wyruszy na poszukiwania – do Arizony, Afryki, a wreszcie do świata bajek. Zapraszamy o 14.00, 16.00 i 18.00. W drugim przedstawieniu: „Grajka Mikołajka”, spektakle o 15.00, 17.00 oraz 19.00, śpioch Elf spieszy się, aby przygotować świat do nadejścia zimy i wizyty Św. Mikołaja. Sprawdza m.in., czy dzieci wiedzą, jak napisać list do Św. Mikołaja i czy wszyscy wiedzą, jak prawdziwy Mikołaj powinien wyglądać. Oba spektakle kończy wizyta prawdziwego Świętego Mikołaja! Nie możecie tego przegapić!

Moc prezentów
Tradycyjnie już największą atrakcją jest osobiste spotkanie ze Świętym Mikołajem. Radość otrzymania prezentu z rąk najprawdziwszego Świętego Mikołaja jest nieoceniona. Dlatego wszystkich chętnych rodziców prosimy o zabranie mikołajkowych upominków dla swoich pociech i przekazanie Świętemu Mikołajowi, który wręczy je dzieciom osobiście. Będzie można również wykonać sobie z nim pamiątkowe zdjęcie w bajkowej scenerii.

Mikołajki jak z bajki czekają na Ciebie. Zarezerwuj czas 6 grudnia w godzinach 14.00–20.00. Świetna zabawa i rodzinna atmosfera gwarantowane!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2022