Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mikołajkowy prezent dla małych pacjentów rybnickiego szpitala

Facebook Twitter

O to, by 6 grudnia był wyjątkowym dniem dla dzieci chorych, leczonych w szpitalu, zadbała Fundacja EDF Polska. We wtorek (6.12.) wystąpi tam Studio YAPA z Krakowa.

O godzinie 13.30  STUDIO YAPA z Krakowa zaprezentuje mikołajkową bajkę dla dzieci przebywających w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku.  To przedstawienie ma wywołać tak potrzebny uśmiech na buziach małych pacjentów i pozwolić im choć na chwilę zapomnieć o bólu.

Fundacja EDF Polska finansuje to przedsięwzięcie pokazując tym samym jak bardzo potrzebna jest tego rodzaju pomoc. Każde dziecko będące na oddziale, które pojawi się na przedstawieniu otrzyma z rąk wolontariuszy Fundacji EDF Polska misia, do którego będzie można zawsze się przytulić.

Natomiast o godzinie 17.30 w sali kameralnej Fundacji dzieci z rodzicami będą mogły zobaczyć na spektakl „Historia zagubionego listu” przygotowany również przez Studio YAPA z Krakowa.

Wstęp jest bezpłatny.

W godzinach od 16.30 do 19.30 na holu głównym Fundacji EDF Polska trwać będzie ŚWIĄTECZNY KIERMASZ. Każdy będzie mógł zaopatrzyć się w ręcznie wykonane ozdoby i prezenty, nie tylko świąteczne.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024