Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Miron już jest w domu! Pies naszej słuchaczki odnaleziony

Facebook Twitter

Dobrą wiadomość mieliśmy programie popołudniowym w Radiu 90, odnalazł się pies naszej słuchaczki Sandry. W niedzielę (17.01.) na radio90.pl opublikowaliśmy prośbę Sandry, która przez cały weekend szukała swojego psa. Miron zniknął w rejonie Paruszowca.

Dziś (18.01.) Miron się znalazł:

Miron już w domu! Straż Miejska przywiozła go do schroniska. To chyba uratowało mu życie. Załączam zdjęcia. Pierwsze już z domu i drugie z drogi ze schroniska.

To dobra wiadomość, biorąc pod uwagę mróz, jaki jest za oknami.

Dbajcie o swoje zwierzaki, im też jest zimno!

Apel o zajęcie się zwierzętami podczas mrozów wystosowali synoptycy IMGW PiB:

Prosimy o zabezpieczanie zwierząt w najlepszy możliwy sposób, przetrzymywanie ich w domach lub ciepłych pomieszczeniach. Musimy wspólnie o to zadbać. Rozglądajcie się dookoła, wśród sąsiadów i interweniujcie, rozmawiajcie.

W Polsce wciąż wiele zwierząt utrzymywanych jest w niewłaściwych warunkach i co roku organizacje ochrony zwierząt biorą udział w wielu interwencjach z powodu niezapewnienia zwierzętom przez ich opiekunów odpowiedniego zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi, zagrażającymi ich zdrowiu bądź życiu, co samo w sobie jest przestępstwem, zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie zwierząt.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 marca 2021