Mistrz Polski za mocny dla piłkarek TS ROW-u Rybnik

W minioną sobotę (10.10.) rybniczanki podejmowały na stadionie w Niedobczycach, Górnik Łęczna. Mecz z utytułowanym przeciwnikiem, uczestnikiem Ligi Mistrzyń przegrały 1:5.

Pierwszego gola rybniczanki straciły w 10. minucie spotkania, jednak już 5 minut później wyrównały. Do bramki Górnika trafiła 18- letnia wychowanka TS ROW-u, Katarzyna Kubik.

W dalszej części meczu zespół z Łęcznej dominował na boisku, co potwierdził strzeleniem jeszcze czterech bramek.

Zespół z Rybnika nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ekstraligi kobiet. Następny mecz rozegra ponownie na własnym stadionie, w ostania sobotę października (31.10.) przeciwnikiem będzie UKS SMS Łódź.