Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc w Knurowie

Facebook Twitter

221 zawodników da pokaz siły w najbliższy weekend (13 -14.05.) w Knurowie. W hali sportowej przy ulicy Górniczej w Szczygłowicach rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc oraz Puchar Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym.

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc oraz Puchar Polski w Wyciskaniu Leżąc

Dwudniowe zawody będą jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy we Francji, które zaplanowano na przełomie lipca i sierpnia. To też II Memoriał im. Eugeniusza Mehlicha. Zawody organizuje Uczniowski Klub Sportowy Eugen Knurów ku pamięci znakomitego sportowca, trenera, który wychował całe pokolenia Mistrzów Świata, Europy i Polski. Wielokrotnie rozsławiał miasto i klub na arenie międzynarodowej.

W Knurowie będą ze sobą rywalizować zawodnicy z całej Polski w różnych kategoriach wiekowych oraz wagowych. Będą to pierwsze oficjalne zawody w tej dyscyplinie sportu w tym mieście od wielu lat! Oficjalne rozpoczęcie w sobotę (13.05.) o 9.00.

Imprezę uświetni występ Orkiestry Górniczej ze śpiewem Joanny Świdrak oraz występ Mażoretek z grupy Scarlet Knurów. W czasie trwania zawodów wystąpią grupy taneczne: Laboratorium Tańca oraz Perfekt.

Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka charytatywna na rzecz Marcelego Prasnala, podopiecznego Stowarzyszenia Cała Naprzód.

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj