Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Moda ślubna 2019/2020 [FOTO, WIDEO]

Facebook Twitter

Czas na otwarcie nowego sezonu w branży ślubnej! Sezonu 2019/2020. Czy styl boho wciąż jest numerem jeden wśród przyszłych panien młodych?

Zdecydowanie TAK – mówi nam Barbara Zawiślak z salonu sukien ślubnych „Sarah” w Rybniku:

Suknie ślubne w stylu boho cieszą się naprawdę niesłabnącą popularnością już od wielu sezonów od kilku lat. Nic dziwnego są one romantyczne, są oryginalne, trochę nonszalanckie, no i przede wszystkim charakteryzują się też nieco takie mniej oficjalnym stylem, dlatego klientki bardzo często wybierają właśnie takie suknie. Przede wszystkim są to takie luźne fasony, bardzo delikatne tkaniny, dziewczęce dodatki, nie brakuje również nawiązań do sztuki etnicznej, do kultury hipisowskiej. Generalnie, tak już powiedziałam, one charakteryzują się takim luźnym i bardzo swobodnym stylem, a więc są pozbawione takiego klasycznego gorsetu, sztywnego, w ogóle są pozbawione wszelkich usztywnień. Na pewno takim doskonałym dopełnieniem stylu Boho będzie delikatny bukiet z polnych kwiatów, duży wianek, czy też niewielka futrzana etola, która jest zarzucona na ramiona.

Oprócz stylu boho od lat popularnością cieszą się jeszcze dwa style, które chętnie wybierają panny młode:

Zawsze bardzo modne są również suknie ślubne typu Princessa, które bardzo mocno eksponują talie. Mają rozkloszowany dół, bardzo korzystnie sylwetka wygląda w takim stylu, ale również bardzo dużą popularnością cieszą się suknie ślubne w stylu syrena, które zmysłowo opinają sylwetkę. Ale tutaj musi być już nienaganna figura do tego, ale jeżeli chodzi właśnie o takie ogólne trendy i w ogóle tkaniny, materiały, to w tym roku na pewno królują takie zmysłowe przezroczystości. Góra sukni ślubnej jest po prostu przezroczysta, pojawiają się również bardzo głębokie dekolty zarówno z przodu, jak i z tyłu. One są właśnie w kształcie literki v. Także naprawdę wygląda to świetnie. Bardzo dobrze figura się prezentuje w takim dekolcie. Suknia ślubna w tym roku powinna być błyszcząca. Na sukni ślubnej powinien być jakiś brokatowy materiały, tak żeby naprawdę ta suknia się fajnie błyszczała zawsze.

Jakie kolory obowiązują panny młode w sezonie 2019/2020?

Biel i écru to są kolory, które są typowe dla sukni ślubnej, ale w tym roku również bardzo dużą taką popularnością cieszą się również suknie w kolorze cielistym kolorze toffi, ale oczywiście do kolekcji zawsze przemycamy również inne kolory. Przemycamy trochę błękitu, przemycamy troszeczkę brudnego różu, czy też takiego szampańskiego koloru. Powiem szczerze, że naprawdę bardzo twarzą kolorem jest właśnie kolor écru i ten kolor cielisty taki. Biel nie do wszystkich pasuje.

Czy pojawiają się koronki?

Koronki również powinny być wyszywane cekinami. Stosujemy różne wzory, takie drobne, kwieciste mogą być jakieś liściaste. Wybór koronek jest ogromny. Przede wszystkim one się muszą błyszczeć. Koronki są wszystkie sprowadzone z zagranicy. Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o ceny i wzory to jednak zagranica jest bardziej konkurencyjna.

Czym przyszła panna młoda powinna kierować się w trakcie wyboru sukni ślubnej?

Powstaje bardzo dużo programów poświęconych organizacji ślubów, poświęconych modzie ślubnej, nie brakuje portali internetowych, pełne komentarzy i dobrych rad są fora internetowe. Czy to pomaga, czy to przeszkadza w czasie wizyty w salonie?

 

To na koniec porozmawiajmy o cenie sukni ślubnej. Średnio trzeba liczyć się z wydatkiem około 3 tysięcy złotych. Co decyduje o tym, ile trzeba będzie wydać w salonie?

Powodzenia!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj