Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Mona Lisa jubileuszowo w DK Niedobczyce

Facebook Twitter

W sobotę (16.03.) w Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach wystąpi Renata Niedbał-Witta, bardziej znana jako Mona Lisa. Podczas koncertu usłyszymy takie przeboje, jak "Dwa serca", "Jamajka", "Weronika", "Mexico", "Maria Teresa", "Mała Lady". Rozpoczęcie o godz. 19.30. Bilety 60 zł.

Renata Niedbał-Witta rozpoczęła swą artystyczną karierę jako solistka orkiestry radiowej pod dyr. Jerzego Miliana w Katowicach. Występowała w takich krajach jak: Finlandia, Szwecja, Niemcy, Turcja, Egipt, Austria z międzynarodowym programem artystycznym i ze znanymi polskimi artystami. W jej repertuarze znalazły się piosenki w różnych stylach od soulu poprzez jazz, rock and roll, country, pop. Śpiewała w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, tureckim.

Pod pseudonimem Mona Lisa, piosenkarka nagrała kilkadziesiąt teledysków i kilkanaście płyt CD. Wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, w koncercie „Dance Day” na molo oraz w katowickim Spodku z grupą Boney M.
Niewątpliwy wpływ na teksty utworów, które pisze sama artystka, miały liczne podróże po krajach egzotycznych i poznanie ciekawych ludzi. Jej piosenki: „Maria Teresa”, „Miłość nie jest na jedną noc” i wiele innych zyskały miano przebojów. Mona Lisa ciągle nagrywa płyty i koncertuje, doskonali swój warsztat pracy i zaskakuje pomysłami. Jej krystaliczna barwa głosu i niepowtarzalna czystość dźwięku urzekają słuchaczy. Poza tym charyzma i sceniczny czar artystki sprawiają, że chciałoby się Jej słuchać długo. Ale tej wokalistki nie wystarczy tylko posłuchać, trzeba Ją koniecznie zobaczyć. Koncert Mona Lisy przypomina show, na który składają się kolorowe stroje zmieniane podczas występu i ciekawa choreografia, nigdy nie wiadomo czym jeszcze może zaskoczyć artystka.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2020