Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Monolith Films: „Odwróceni zakochani” – miłość niemożliwa w magicznych realiach…

Facebook Twitter

Adam jest zwykłym chłopakiem w niezwykłym wszechświecie. Wiedzie skromne życie wypełnione pracą i marzeniami o dziewczynie, którą poznał jako dziecko i o której nie potrafi zapomnieć. Pochodzi ona z równoległego świata. Ta planeta, rządząca się swoimi prawami i własną grawitacją, jest niedostępna dla Adama i jemu podobnych.

Kiedy pewnego dnia chłopak zauważa w telewizji swoją ukochaną, postanawia za wszelką cenę ją odzyskać. Będzie musiał złamać wszelkie normy i zasady, przeciwstawić się prawom fizyki i zaryzykować życie wkradając się do zakazanego świata, nie wiedząc nawet czy ona go jeszcze pamięta…

Oszałamiająca wizualnie, porywająca love story osadzona w magicznych realiach alternatywnego wszechświata.

Miłość jest silniejsza niż konwenanse, nie zna kompromisów, zdolna jest pokonać wszelkie przeciwności losu. Montecchi i Capuleti nie zdołali stanąć na drodze miłości Romea i Julii. W filmie ODWRÓCENI ZAKOCHANI miłość nie zna nawet grawitacji.

Adam (Jim Sturgess) jest mężczyzną, o jakim marzy każda kobieta. Walczy o swoją miłość zaciekle, nie bacząc na niebezpieczeństwo, śmiejąc się mu prosto w twarz. Nie słucha umoralniających porad, nie boi się śmierci. Jego serce lata temu skradła Ewa. Teraz niczego nie pragnie bardziej, niż odzyskać ukochaną. Nie zważa na to, że żyją w dwóch zupełnie różnych światach.

Dwie planety, dwoje ukochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów

Od 7 września na ekranach kin romantyczna historia miłości nieznającej granic ODWRÓCENI ZAKOCHANI, fantastyczne widowisko twórców „Indiany Jonesa i królestwa kryształowej czaszki”, „Aviatora” oraz „Raportu mniejszości”. Zjawiskowa Kirsten Dunst i znakomity Jim Sturgess pokochają się miłością niemożliwą.

Reżyseria: Juan Diego Solanas

Obsada:

  • Kirsten Dunst („Melancholia”, „Spider-Man”)
  • Jim Sturgess („Niepokonani”, „Jeden dzień”)

Gatunek: Romans/fantasy

Produkcja: Francja, Kanada 2012

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2020