Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Monolith Films: „Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 2”

Facebook Twitter

Producenci Sagi Zmierzch ujawnili, że w ostatniej części cyklu „Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 2” na fanów czeka niespodzianka. Autorka bestsellerowego cyklu książek, a jednocześnie producentka filmu, Stephenie Meyer wprowadziła do scenariusza nowe rozwiązanie finału, którego nie znajdziemy w książce.

Producenci zapowiadają, że pomysł jest bardzo oryginalny – z jednej strony będzie dużym zaskoczeniem, a z drugiej nie rozczaruje jednak miłośników cyklu, którzy ponad wszystko cenią sobie wierność książce.

Premiera filmu: 16.11.2012

Reżyseria: Bill Condon (“Saga Zmierzch” Przed Świtem. Część 1”, „Dreamgirls”, „Kinsey”)

Obsada:

  • Robert Pattinson („Saga Zmierzch”, „Woda dla słoni”, „Twój na zawsze”)
  • Kristen Stewart („Saga Zmierzch”, „Wszystko za życie”)
  • Taylor Lautner („Saga Zmierzch”, „Porwanie”)

Gatunek: romans/ thriller

Produkcja: USA 2012

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Wielki finał sagi o wiecznej miłości uwielbianej przez miliony fanów na całym świecie!

Przemieniona w wampira Bella i kochający ją bezgranicznie Edward świetnie radzą sobie w nowej roli świeżo upieczonych rodziców. Ich córka, Renesmee, dojrzewa i rośnie z dnia na dzień. Nad rodziną Cullenów krąży jednak niebezpieczeństwo o niespotykanej dotąd mocy. Rada złożona z najpotężniejszych wampirów – Volturi – zostaje błędnie poinformowana, że dziecko Edwarda i Belli nie urodziło się naturalnie, a zostało przemienione wbrew swojej woli. Jest to niezgodne z ustanowionym przez nich prawem. Informacja ta wzbudza ogromny gniew Volturi i od tej pory za wszelką cenę będą pragnęli śmierci dziecka. Edward wraz z resztą swojej rodziny zwołuje wampiry z różnych zakątków świata, aby przeciwstawić się atakowi. Do obrońców Belli i jej dziecka przyłącza się niespodziewanie Jacob. Dojdzie do walki, która raz na zawsze rozstrzygnie los nieśmiertelnych mieszkańców Forks i podda próbie miłość, która do tej pory miała trwać wiecznie.

NEWS!

  • Nowa bohaterka Sagi Zmierzch – Renesmee Cullen, córka Edwarda i Belli. W rolę niezwykłej dziewczynki wcieliła się amerykańska modelka (Guess Kids, Ralph Lauren, Gap) i aktorka Mackenzie Foy. Imię Renesmee to połączenie imion babć dziewczynki: Renée i Esme.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 czerwca 2020