Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Morderstwo w Raciborzu? Zwłoki nagiej kobiety odnalezione w centrum miasta

Facebook Twitter

Makabryczne odkrycie w Raciborzu. Wczoraj (21.05) około godziny 21.30 na ulicy Nowomiejskiej znaleziono nagie ciało kobiety. Miała obrażenia.

Morderstwo w Raciborzu

Morderstwo w Raciborzu? Śledczy badają różne wątki

Morderstwo w Raciborzu – ciało kobiety znaleziono w okolicach ul. Nowomiejskiej

Na miejsce natychmiast wezwano policjantów i prokuratora. Mówi prokurator rejonowa w Raciborzu, Agata Dołhasz.

Agata Dołhasz: Zgłoszenie otrzymane od przechodzącego tamtędy mężczyznę, który ujawnił, że za sklepem przy pustostanie leży nieprzytomna, naga kobieta. Na ciele były obrażenia. Na miejsce przyjechała policja. Przyjechał prokurator, pogotowie ratunkowe i rozpoczęto oględziny miejsca zdarzenia. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio 90, kobieta miała 46 lat, nie była mieszkanką Raciborza. Trwa intensywne śledztwo mające na celu wyjaśnienie, dlaczego zginęła – dodaje prokurator Dołhasz.

Agata Dołhasz: Nie wykluczamy udziału osób trzecich z uwagi na obrażenia. Musimy ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia, jakie nam się nasuwają, jakie przyjmujemy wersje. Sekcja odpowie nam zapewne na pytanie, jaki był mechanizm powstania obrażeń i czy doszło do gwałtu, czy stosunku przed zdarzeniem.

Sekcja zwłok kobiety ma zostać przeprowadzona jutro. Dodajmy, że jak potwierdziła Radiu 90 prokurator Dołhasz, w sprawie zatrzymano już osoby. Ile, czy i jakie zostaną im postawione zarzuty, na razie nie wiadomo. Dla dobra śledztwa prokuratura odmawia podania szczegółów prowadzonego śledztwa.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj