Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Motocyklowy piknik w Rybniku-Golejowie. Jakie atrakcje przygotowano?

Facebook Twitter

Rodzinny motocyklowy piknik w Rybniku-Golejowie. Po raz pierwszy w ośrodku Grzybówka motocyklową majówkę organizuje Wolna Grupa Motocyklowa. 7 maja, w sobotę, od 14.00 rozpoczną od rozpalenia ogniska.

Maciej Miera: Zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów, miłośników motocykli wraz z rodzinami z dziećmi, z małżonkami, ze wszystkimi, którzy chcą się z nami pobawić na takiej motocyklowej imprezie. Ognisko będzie nam towarzyszyło do późnych godzin wieczornych. W międzyczasie planujemy przejazd motocykli ulicami miasta, mamy zaproszone cztery zespoły” „Flame”, „Hrust”, „M2R1”, „The Farsk”.

zapowiada organizator majówki, Maciej Miera. Co wiemy o miejscu, w którym ma odbyć się impreza?

Maciej Miera: Miejsce jest takie dosyć ciekawe, na uboczu, jest to Grzybówka. Może takie mało znane miejsce, natomiast wydaje mi się, że sceneria bardzo ciekawa. Jest trochę lasu, trochę spokoju, gdzie ten ryk silników motocyklowych nie będzie przeszkadzał mieszkańcom. Grzybówka w Rybniku-Golejowe przy ulicy Podgórnej, tam wszystkich serdecznie zapraszamy

Maciej Miera, organizator motocyklowego pikniku w Rybniku-Golejowie

Posiadanie motocykla nie jest obowiązkowe:

Maciej Miera: Można przyjechać, popatrzeć, pobawić się. Będą konkursy, zabawy motocyklowe, konkursy dla dzieci, liczne nagrody od lokalnych sponsorów, loteria z cennymi nagrodami. Atrakcji przewidujemy sporo, m. in. dmuchańce, wata cukrowa, smaczne jedzenie, napoje. Będzie możliwość zostawienia motocykla, będzie stróż, który będzie pilnował wszystkich naszych sprzętów.

Wolna Grupa Motocyklowa zawiązała się w styczniu 2022 roku, zrzesza obecnie blisko 40 członków. To mieszkańcy całego naszego regionu. Wstęp na motocyklową majówkę jest bezpłatny.

 

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 lipca 2022